O nas

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która działa w Zatorze i okolicach, prowadząc sprzedaż hurtową i detaliczną drzewek świątecznych, jodły kaukaskiej i świerka. Ponadto zajmujemy się hodowlą karpia. Naszą działalność opieramy na tradycyjnych wartościach jak RODZINA, UCZCIWOŚĆ i ZAUFANIE. A te z kolei są doceniane przez klientów i partnerów handlowych.

Na rynek choinek wkroczyliśmy w 2010 roku. Były to czasy niepewne, sam środek światowego kryzysu, kiedy wiele branż notowało straty i zwalniało pracowników. Wtedy podjęliśmy odważną decyzję i postanowiliśmy zagospodarować niszę drzewek świątecznych. Dzięki nawiązaniu współpracy z liderem duńskiego rynku drzewek świątecznych oraz ciężkiej pracy, importowane choinki z Danii okazały się biznesowym strzałem w dziesiątkę.

Od początku dbaliśmy o wysoką jakość choinek, będącą wynikiem regularnych podróży do Skandynawii, by osobiście dokonać selekcji najlepszych okazów oraz nadzorować ich pakowanie i przygotowanie do transportu – tak zostało do dziś. Piękne, zgrabne i gęste jodły niemal od razu stały się przebojem, ponieważ spełniały marzenia klientów, którzy pragnęli mieć w swoim domu choinkę jak z filmu. Jakość nie zmieniała się, a popularność rosła, więc z czasem otwieraliśmy kolejne punkty, których liczba wynosi obecnie 8. W międzyczasie poszerzyliśmy ofertę o świerki. Coraz większe obroty sprawiły, że zainwestowaliśmy we własną flotę pojazdów dostawczych. Dzięki nim możemy realizować każde zamówienie, bez względu na ilość czy odległość. Ponadto dysponujemy dobrze skomunikowanym Punktem Odbioru „Wadowicka” w Zatorze.

Każdy klient (hurtowy i detaliczny) może liczyć na naszą pomoc i fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniej choinki. W końcu nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż poczucie udanego zakupu na święta Bożego Narodzenia.